O nás

U zrodu tohoto projektu jsme stáli my - Lenka a Honza. Sport je každodenní součástí našeho života. Každý jsme si k němu našli cestu jinak, ale spojuje nás aktivně trávený čas. Máme to štěstí mít kolem sebe spoustu fajn lidí na stejné vlně. 

Honza se živí marketingem a grafikou, Lenka se věnuje obchodu a prodeji. V roce 2017 se nám propojila práce s koníčkem a začali jsme vyrábět zakázkové týmové sportovní oblečení pod značkou Obleč svůj tým

O něco později vznikla značka oblečení 5 AM - SPORTSWEAR FOR HARD WORKERS. Ta je věnována všem aktivním lidem, kteří nežijí jen prací, ale užívají si aktivního trávení volného času sportováním a vším skvělým, co s tím je spojeno.

Naším cílem je navrhovat a vyrábět pod hlavičkou naší firmy Trendia s.r.o. kvalitní a hezké sportovní oblečení, které navenek odráží pevnou vůli a touhu jít za svými sny a cíli. Třeba odhodlanost vstávat v 5 hodin ráno a stihnout tak ranní trénink ještě před prací.  

Celá výroba probíhá v České republice, naše oblečení je z kvalitních funkčních látek. Děláme jen to, co máme sami vyzkoušené a v čem jsme strávili sami stovky hodin tréninků. Prodáváme to, čemu věříme.

5am_spolu

 

Lenka Barboříková

Lenka se věnuje běhání a ráda cvičí Insanity. Běhat začala po narození druhého dítěte a už po dvou letech poctivého trénování se začala umisťovat na stupních vítězů běžeckých závodů v okolí Brna.

Instagram: www.instagram.com/lenka.barborikova/

Honza Barbořík

Honza je triatlonista. Plave, jezdí na kole a běhá. Díky náročnému triatlonovému tréninku je pro něj "5 am" denním chlebem.

Honzův sportovní web: www.deniktriatlonisty.cz
Instagram: www.instagram.com/janbarborik/